İçeriğe geç
Bilişim hizmetleri

BİLGİSAYAR BAKIM ANLAŞMASI

Bilgisayar bakım anlaşması, server, bilgisayar, firewall ve network cihazlarının, işletim sistemlerinin düzenli kontrollerinin yapılmasıdır.

Bu anlaşma, şirketinde bilgisayar olan tüm firmalar için gereklidir. Bununla birlikte özellikle işinde bir servera ihtiyaç duyan şirketler için daha da önemlidir. Çünkü bilgisayar bakım anlaşması ile düzenli olarak bilgisayar sistemi kontrol edilmektedir. Böylece sorunlar daha ortaya çıkmadan önlem alınmakta ve sistemin sağlıklı işlemesi sağlanmaktadır.

Bilgisayar Bakım Anlaşması
ÖNLEYİCİ BAKIM HİZMETİ

Bilgisayar bakım anlaşması ile önlem al!

Önleyici bakım hizmeti, oluşabilecek sorunların önceden farkedilmesini sağlayacaktır. Sorunlar farkedildikten sonra da gereken önlemler alınacaktır. Bu şekilde bilgisayar sistemi sağlıklı çalışmasını sürdürecektir.

Sonuç olarak şirketler asıl işlerine odaklanacak ve BT yönetimi dinamizm kazanacak, örneğin, çıkabilecek sorunlar karşısında risk paylaşılacaktır.

Bilgisayar Bakım Anlaşması
Bilgisayar Bakım Anlaşması
bilgisayar bakım anlaşması

DÜZENLİ BİLGİSAYAR KONTROLÜ

Bilgisayar sisteminiz her an, dünyanın her yerinden yapılabilecek saldırılara karşı koymalıdır. Bu da ancak bilgisayar sisteminizin düzenli kontrol edilmesi ile mümkündür.

Bakım ve destek anlaşmasıyla periyodik kontroller yapılacaktır. Eğer gerekiyorsa network altyapısı yeniden düzenlenecektir. Bir sonraki aşamada güvenlik duvarı yeterliliği kontrol edilecek ve gerekirse güçlendirilecektir.

yedekleme ve YÖNETİM

Bilgisayar bakım anlaşması

Bilgisayar sisteminizin güvenliği sağladıktan sonra bir sonraki aşamaya geçilecektir.

Bu aşamada server kurulumunuz incelenecektir. İncelemeden sonra gerekirse yeniden yapılandırılacaktır.

Böylece hayati önemdeki verilerinizin yönetimi sağlanacak ve backup dizisi oluşturulacaktır.

Sistemde donanım iyileştirme çalışmaları yine bu anlaşmanın koşulları doğrultusunda gerçekleştirilecektir.

Ayrıca bilgisayarlarınızın merkezi olarak yönetilebilmesi için yeniden sistem düzenlemesi yapılacaktır.

Bu hizmet ile yazılım varlığınızın güncel kalmasını sağlayacağız. Böylece tüm sayısal (dijital) varlığınız korunacak, yedeklenecek ve geliştirilecektir.

Bilgisayar bakım anlaşmasına

kim ihtiyaç duyar

Serverı olanlar

Şirketinde bilgisayarı olan tüm firmalar bu hizmeti almalıdır. Ancak özellikle serverı olan firmalar, sistemlerinin sağlıklı çalışması için bu hizmete mutlaka ihtiyaç duyacaktır.

bt’si olmayanlar

BT personeli olmayan firmalar dış desteğe ihtiyaç duymaktadır. Tam da bu noktada kurumsal bakım anlaşması sisteminiz için gereken dış desteği sağlayacaktır.

yeni kurulanlar

Yine kuruluş aşamasında olan veya bilişim varlığını yenilemek isteyen şirketlerin her adımı sorunsuz atabilmeleri için bu hizmeti satın almaları gerekir.

BİLGİSAYAR BAKIM ANLAŞMASI

UZMAN BT ÇÖZÜMLERİ

Bilgisayar bakım anlaşması ile küçük ölçekli firmalarda BT departmanının yürütmesi gereken işleri yapıyoruz. Bununla birlikte BT departmanı olan firmalarda da teknolojik yenilikleri izleyerek ve yorumlayarak BT departmanına destek sağlıyoruz.

Bu anlaşmayı satın aldığınızda, tüm BT çözümlerini size özel profesyonel bir hizmet olarak almış oluyorsunuz. Bu profesyonel hizmet ile bilişim varlığınızın güvenliğini sağlıyorsunuz.

Bir aylık bakım destek bedeli fiyatı öğrenmek isterseniz, yandaki formu doldurun. Bu form yaklaşık bir fiyat vermektedir.