İçeriğe geç
bilişim hizmetleri

VERİ YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİ

HK Bilişim Hizmetleri, şirketiniz için değer ifade eden her türlü sayısal veriniz için veri yedekleme çözümleri sunmaktadır.

Her klavye dokunuşu, her fare tıklamasıyla ürettiğiniz verilerinizi uzman veri yedekleme çözümlerimiz ile saklayıp koruyabilirsiniz.

Veri Yedekleme Çözümleri
Veri Yedekleme çözümleri

Serverınızın yedeği var mı?

Emekle, özenle ürettiğiniz bilgiler dış ortama veya buluta aktarılıyor mu?

Bilgisayarınızda, iş istasyonunuzda, mac’inizde veya serverınızda her geçen gün artan data için bir veri yedekleme çözümünüz var mı?

Serverınızın yedeği var mı?
veri yedekleme çözümleri
Yedekleme yaptınız mı?

yedek almayı mı unuttunuz ?

Fiziksel veya sanal serverınızda, iş istasyonlarınızda ve bilgisayarlarınızda ürettiğiniz gigabaytlarca verinin gerektiğinde güvenli ve geri yüklenebilen bir yedeği var mı?

Arada bir aklınıza geldiğinde aldığınız yedeklerle mi paha biçilemez verilerinizi koruyorsunuz? En son yedeğinizi bir ay önce mi aldınız? Ya aldığınız yedek işe yaramazsa?

buluta yedekleme çözümleri

BU AKŞAM SERVERINIZIN YEDEĞİNİ ALDINIZ MI?


Artık bilgisayarların, iş istasyonlarının, sunucuların ve diğer dijital veri üretimi yapan aygıtların nasıl çalıştığı pek de düşünülmüyor.

Asıl önemli olan özenle üretilen verilerin nasıl yedeklendiği ve/veya kaç noktaya yedeklendiği? Bir çökme anında alınan yedeklerden geri dönülüp dönülemeyeceği önem kazandı.

HK Bilişim Hizmetleri olarak, tam ve artımlı olarak fiziksel ve sanal sunucularınız, iş istasyonlarınız ve bilgisayarlarınız için yedekleme çözümleri sunuyoruz.

MS Hyper-V, Vmware vSphere Esx veya diğer işletim sistemleri üstünde çalışan her türlü verinin önce tam, ardından artımlı yedeklerini alarak güvenilir ve geri yüklenebilen yedek dizisini oluşturuyoruz.

Her türlü sunucu için hazırladığımız yedekleme çözümleri sayesinde gün içinde her hangi bir saatteki yedeğe dönerek, o andaki veriye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Ayrıca fiziksel veya sanal sunucularınızın, iş istasyonlarınızın yedeklerini buluta yedekleyerek, felaket durumunda kullanılacak dış ortam yedek dizisini oluşturuyoruz. Uygun maliyetli, kullanışlı ve arşivlenebilen buluta yedekleme çözümleri sunuyoruz.

Ayrıca verilerinizi yedeklemeden önce kullandığımız en son teknoloji yazılımları ile ürettiğiniz verilerin arasında kötü amaçlı kod ve yazılım taraması yaptırıyoruz. Bu şekilde verilerinizi daha güvenli bir şekilde yedekliyoruz.

Bütün bunlarla birlikte yedekleme yapınızı çok rahat yönetebilmeniz için kullanıcı dostu kolay ve anlaşılır grafik ara yüzleri kullanıyoruz.

Emeğinizin boşa gitmemesi için bizi arayın. İşiniz arada bir aldığınız ve işe yarayıp yaramadığını bilmediğiniz yedeklerinize kalmasın. Veri yedekleme hizmetimizden hemen yararlanmak için formu doldurun